KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667052
nr 1266 7052
Johan Waldemar Albin Nyström
(1864-1924), Sverige
Oljemålning, Waldemar Nyström (1864-1924), Sverige. Kvinna i hatt. Signerad, daterad -46. Olja på pannå, 60x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:02:48
29/7 12:09:31
Johan Waldemar Albin Nyström
Läs mer om Johan Waldemar Albin Nyström